20-21 травня 2025 року в КПІ ім. Ігоря Сікорського відбудеться Конкурс стартап-проєктів у сфері медичної інженерії та здоров’я людини.

Конкурс проходитиме в рамках Міжнародного форуму «Інновації у медичній інженерії»
Мета Конкурсу:
- Сприяти розвитку екосистеми медтех інновацій в Україні
- Забезпечити пошук інноваційних рішень в сфері медичної інженерії, що сприятимуть збереженню людського капіталу.
- Привернути увагу до сфери медичної інженерії як до провідної галузі світових інновацій.
- Наблизити українські медтех стартапи до глобальної дискусії світового рівня щодо використання новітніх технологій у галузі медицини.
Формат проведення Конкурсу - змішаний (онлайн + офлайн)
До участі у Конкурсі запрошуються всі бажаючі, хто має інноваційні ідеї та розробки за напрямами:
- Штучний інтелект у медичній інженерії та інтелектуальні системи в медицині
- Клінічна інженерія, технології діагностики, медичне приладобудування та електроніка
- Реабілітаційна інженерія та технології, ендо- та екзопротезування, фізична терапія, ерготерапія
- Тканинна та регенеративна інженерія, штучні органи та трансплантація
На переможців Конкурсу «Інновації у медичній інженерії» чекають винагороди:
1 місце - 120 000 гривень
2 місце - 80 000 гривень
3 місце - 40 000 гривень
Для виступу на Конкурсі у Вас має бути презентація у форматі PDF, або PowerPoint. Без презентації заявки до конкурсу не приймаються
Остання дата подачі заявки: 10.05.2025.
Радимо почитати:
Ультрамініатюрний кардіостимулятор, який згодом здатен нешкідливо розсмоктуватися.
Інженери з Північно-Західного університету створили надсучасний ультрамініатюрний кардіостимулятор, який можна ввести пацієнту за допомогою звичайного шприці, та не виймати його, бо він згодом здатен нешкідливо розсмоктуватися. Цей новий пристрій, особливо корисний для немовлят, що страждають на вроджені вади серця, оскільки він є менш травматичною альтернативою традиційним кардіостимуляторам.
Glide - новий підхід до навігації слабозорих людей
Glide - це не просто новий засіб навігації та мобільності, який допоможе вам пересуватися. Це інновація, що визначає нову категорію у світі допоміжних технологій для незрячих та слабозорих людей. Він поєднує інтуїтивно зрозумілий інтерфейс з навігаційною робототехнікою та ШІ.

Інноваційне повністью штучне серце BiVACOR здатне працювати нескінченно довго, що, можливо, взагалі усуне потребу в трансплантації живих органів.
Медична інженерія та охорона здоров'я. Найкращі винаходи 2019 р.
Ми продовжуємо знайомити вас із найкращими винаходами та інноваціями 2019р. за версією журналу ТIME. Цього разу ми розглянемо медичні та соціальні стартапи з категорії «Охорона здоров'я».
Theranos. Історія грандіозної афери
Исторія про те як за 10 років на особистій харизмі та готовності брехати в очі інвесторам 31-летняя бывшая студентка Стэнфорда побудувала «потьомкінську» медичну стартап-компанію Theranos, яку оцінювали в $9 мільярдів. Ще не так давно історія засновниці компанії Theranos Елізабет Холмс була схожа на казку: інвестори несли їй гроші, а вона обіцяла переворот у медицині. Але у2022 році засновники стартапу вирушили за ґрати. Що призвело до цього?
Smart Condom - розумний презерватив!
Чи знаєте Ви, скільки калорій Ви витрачаєте під час статевого акту? А скільки у Вас буває фрикцій за сеанс? А яка у них частота та інтенсивність? А скільки тривають Ваші ранкові любовні ігри порівняно з вечірніми? А яка у Вас при цьому температура? А скільки різних позицій ви використовуєте протягом тижня, місяця або року? А може, Ви задавалися питанням, яка статистика всього вищевикладеного в інших людей? Відтепер на всі ці запитання відповість i.Con Smart Condom - розумний презерватив.
TensorTip - перший неінвазивний глюкометр
Ізраїльський стартап Cnoga Medical Ltd. розробив технологію контролю рівня глюкози в крові без забору крові для аналізу. Портативний персональний пристрій TensorTip дає змогу точно і неінвазивно контролювати рівень глюкози в крові на основі алгоритму аналізу змін кольору пальців пацієнта.
«Ізолятор» - стартап 1925 року
Перший медичний девайс для лікування синдрому дефіциту уваги та гіперактивності був створений у 1920-ті роки. Він призначався для поліпшення уваги і не дозволяв пацієнтові відволікатися на зовнішні подразники...